CRO-eu.com
Svibanj 30, 2017, 09:03:06 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti:

DNEVNO 45LINES HRT PORTAL GALERIJA SLIKA   Forum   Pomoć Traži Kalendar Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4] 5 6
  Ispis  
Autor Tema: Čestitke-pohvale-zahvale  (Posjeta: 64217 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Marica
Administrator
*

« Odgovor #45 : Siječanj 28, 2010, 16:16:37 »

pročitavši ovaj post: http://www.cro-eu.com/forum/index.php?topic=1814.msg3837#msg3837

..ne mogu a da se ne osvrnem na njega, nikome ne želim "podilaziti", ali još na internetu nisam pročitao ni vidio bolje opisani i tekstom i fotografijom post o događajima vezanim za brod Viribus Unitis..

Hvala Marice, lička carice, moram te pohvaliti. ;D

Dragi Mladene,

tvoja pohvala ne pripada meni već ljudima koji mnogo vremena, truda i novaca ulažu u ovu malu jedinstvenu arhivu.

Ja sam samo imala sreće da sam upoznala dobrotvorne osobe.

Nadajmo se da nas Janko J.-P., odozgora gleda i da je među nama – nezaboravljen.

Marica
Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Marica
Administrator
*

« Odgovor #46 : Travanj 02, 2010, 14:15:19 »

Dragi posjetitelji cro-eu.com,

Sretan i blagoslovljen Uskrs želim od srca Vama i Vašim najdražima,
i da, za nas kršćane, ovaj najznačajniji blagdan provedete u miru i
dobrom raspoloženju.

Vaša Marica
Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Ana
Gost
« Odgovor #47 : Travanj 04, 2010, 08:56:49 »

Draga Marice

Prijateljstvo je ruka potpore, snaga u teskim trenutcima, i cesto puta svijetlost kad lutamo u tami.
Lijepo je imati te za prijateljicu, lijepo je kad otvorim email i stoji poruka od tebe.
Jednostavno receno, drago mi je da postojis i da si tu.

Danasnji dan je veliki dan, za sve nas, za sve one koji vjeruju da je Isus spasenje.

Neka ti je BLAGOSLOVLJEN I SRETAN USKRS I USKRNI BLAGDANI
Neka te te obasja ljubav , sreca i mir, zajedno sa tvojim kcerkama i tvojom majkom.
Neka ti sve bude prosvjetljeno i uslisano sve dane u ovoj godini.
Radost i blagostanje, bili ti gosti danasnjeg dana.

Svako dobro zeli ti tvoja Ana sa obitelji iz Svicarske.
Moje zelje upucujem takodjer  clanovima i gostima  tvojeg foruma.

FROHE OSTERN
Evidentirano
Marica
Administrator
*

« Odgovor #48 : Travanj 04, 2010, 09:25:12 »

Draga Ano,

Tvoje riječi [... Lijepo je imati te za prijateljicu, lijepo je kad otvorim email i stoji poruka od tebe. Jednostavno receno, drago mi je da postojis i da si tu. ...] su danas, na Uskrs, najveći poklon koji sam dobila i koje su mi natjerale suze u oči.

Istina, prijateljstvo je poklon jer prijateljstvo ništa ne zahtjeva, prijateljstvo samo daje. Prijateljstvo ne zna za vrijeme i granice, ono je uvijek tu - u nama.

Dugo se već poznajemo ali što je najvažnije; iskrene smo jedna prema drugoj. Ta iskrenost je fundament našega prijateljstva, uzajamnog razumjevanja i ljubavi.

Dok čitam tvoju čestitku postavljam si pitanje kada i kome sam zadnji puta ja rekla "... drago mi je da postojiš i da si tu ....".

Trebali bi to češće da kažemo našim najdražima, prijateljima i svima ljudima koji nam svoju ruku pruže.

Sretan uskrs tebi i tvojoj obitelji!

Grli te i ljubi

Tvoja Marica

Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Marie

« Odgovor #49 : Travanj 04, 2010, 18:01:23 »

SRETAN I BALAGOSLOVLJEN USKRS.. Marici, Ani i svim ostalim clanovima!
  Puno srece i zdravlja uz obilje Bozjeg blagoslova.

MARIE  :)
Evidentirano
Marica
Administrator
*

« Odgovor #50 : Travanj 04, 2010, 19:57:23 »

Dragi Marie, moja draga Križpoljanko,

ne samo da čitam već i osjetim, da iza tvojih riječi, stoji jedna draga i dobra duša koja me se uvijek sjeti.

Gdje god mi bili, ponekada i predaleko, svaka tvoja riječ mi daje osjećaj da sam doma kao da nikada nisam otišla.

Tebi i tvojoj obitelji želim sretan Uskrs.

Grli te i ljubi
Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Marica
Administrator
*

« Odgovor #51 : Prosinac 23, 2010, 09:17:42 »

Božić - Jedno dijete donosi svjetlo narodu

Isus donositelj svjetlosti – nade.

Naše čekanje bliži se kraju: Napokon je došao taj veliki trenutak. "Naše dijete se je rodilo, jedan sin nam je poklonjen." Svatko tko je doživjeo duge mjesece trudnoće, može shvatiti ovaj osjećaj. Konačno! Tu je!

Biblijski tekstovi o vremenu Došašća podkrijepljuju to ljudsko iskustva i tumače ih ovako: Ovo dijete nije bilo koje dijete. Bog postaje čovjekom. Leži kao siromašno  djetešce u štali. "Vladar svih svjetova", kaže jedan od najpoznatijih božićnih pjesama.

Prorok Izaija, najavljuje raj na zemlji, koje nam to dijete u naš svijet donosi.

Nevjerojatno!

Rajsko stanje na zemlji, nakon rođenja Otkupiteljeva, nije započelo, što svaki dan nanovo možemo zaključiti. Još uvijek postoji tama o kojoj je Izaije već pisao. Ali; I danas svijetlo svaki put porazi tamu. Donosi ljudima nadu. Isus donositelj svjetlosti. Kao onda. U štali od Betlehema.

Zahvaljujem se Bogu što sam preko ovog foruma upoznala nove ljude, stekla prave prijatelje, dobila pomoć, savjet i potporu. Zahvaljujem se posjetiteljima na vjernosti. Zahvaljujem se onima koji su mi putem e-maila, poštom ili telefonom pružili svjetlo u tami. Zahvaljujem se tvrdki WMD iz Bjelovara koja je stvarno za mene svjetlo u tami kada je u pitanju moja web stranica.

Svima želim blagoslovljene dane, dane sjećanja, dane savjesti i dane radosti. Želim vam blagdane topline i mira osobito dane zahvalnosti i ljubavi.

Radostan Božić i sretna Nova godina!

Vaša Marica
Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Ana
Gost
« Odgovor #52 : Prosinac 25, 2010, 00:26:00 »

Draga Marice
Lijepa rijec i minuta vremena, vrijede vise od skupog poklona.
Iako si cesto u poslu i obavezama, uvjek nadjes vremena, da mi se javis.Hvala ti na tome,
na tvojem iskrenom prijateljstvu i paznji.
Bozic je vrijeme darivanja, iako je u danasnje vrijeme to darivanje postalo materijalno, mnogi zaborave na ono najbitinije.
Zaboravimo darivati svoju paznju i ljubav onima koji su nam dragi.
Neka te porodjenje Isusovo obasja radoscu, ispuni srecom i mirom.
TEBI I TVOJOJ OBITELJI  ZELIM SRETAN I BLAGOSLOVLJEN BOZIC KAO I BOZICNE BLAGDANE.

OD SRCA:
               ANA SA OBITELJI
Evidentirano
Marica
Administrator
*

« Odgovor #53 : Prosinac 29, 2010, 11:47:34 »

Na prijelazu godine

želim svima prijateljima i čitateljima cro-eu.com zdravlje, sreću i blagostanje u nadolazećoj godini.

I ova godina, koja se kraju približava, donijela nam je dobre i loše dane. To  neće iduće godine biti drugačije.
Želim nama svima snage i samopouzdanje, loša vremena po mogućnosti bez oštećenja prebroditi i nadarenost, dobra vremena prepoznati i uživati.

Puno lijepih pozdrava

Vaša Marica

Zum Jahreswechsel

wünsche ich allen Freunden und Lesern Gesundheit, Glück und Wohlergehen im kommenden Jahr.

Auch das jetzt zu Ende gehende Jahr hat uns gute und schlechte Tage gebracht. Das wird im kommenden Jahr nicht anders sein.
Ich wünsche uns die Kraft und Zuversicht, schlechte Zeiten möglichst unbeschadet zu überstehen und die Gabe, gute Zeiten zu erkennen und zu geniessen.

Viele liebe Grüsse

Ihre Marica
Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Marica
Administrator
*

« Odgovor #54 : Siječanj 01, 2011, 07:40:44 »

Dobro jutro moj narode!

Jutros, 1. siječnja 2011. sve je mirno i bijelo. Gdje god, kroz prozor s vrućom kavom u ruci, pogledamo ima snijega na krovovima, na granama, na ogradama, parkiranim autima, na ulici ostaci noćašnjeg vatrometa. Gledajući iz prozora imam osjećaj da grad, bar moja ulica, spava.  Upalim dvije svijeće s upaljačem koji neće da funkcionira od prve, opečem si palac, udišem miris divljih ruža i vanilije mojih svjeća i razmišljam o danas, o svijetu i o tome kako je tko noćas ušao u novu godinu.

-   Još uvijek ima na ovom svijetu država u kojima je narodu najveća novogodišnja želja "komadić kruha ili šakica riže" – dnevno bar jedan obrok!
-   Dali će ikada najosnovnije želje naroda biti ispunjene?

Moje tužne misli pokušavam odbaciti ovo jutro daleko od sebe i tješim se:

-   Pa, i  moje želje za 2011. su skromne: zdravlje, prijateljstvo i ljubav između ljudi.

Od svih proslava je upravo 31. prosinac najteži i naj nezadovoljavajući dan. Radovati se na komandu kalendara i očekivanje da je taj dan nešto posebno – zabavno, je ustvari dokaz našem brzom tempu života; jedva čekamo da staru godinu istjeramo i sa vatrometom, pjesmom i plesom novu dočekamo.

-   Pa, nije sve u "staroj" bilo tako loše, da nije vrijedno radosti i zahvalnosti, da se novoj godini tako radujemo kao da smo se riješili neke "stare" bolesti?!

Kada razmišljam unazad o svima mojim očekivanjima i nadama s kojima sam nateretila i opteretila "novu godinu" onda moram priznati; što je doček Nove godine bio veseliji i "vlažniji" to su idućih dvanaest mijeseci bili lošiji ponekad popraćeni malim i većim katastrofama.

Zato ja, svake godine što sam starija, uživam dočeku kod kuće. Nije mi više potrebno veliko društvo i nazdravljanja, površni razgovori i opijanja i iscrpljenoj, kad već sviće, padati u krevet i buditi se popodne sa glavoboljom.

Ustati se, prvi dan u novoj godini, skuhati kavu ili doručkovati u krevetu, e-mailom zaželiti svima prijateljima "dobro jutro" – to je zaista nešto posebno!

U tom smislu: Sretna Nova godina i onima sa glavoboljom i onima odmornima i ispavanima.

Vaša Marica
Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Marie

« Odgovor #55 : Siječanj 01, 2011, 15:21:56 »

Draga Marice, :)

Sretnu i blagosovljenju  Novu godinu, tebi tvojoj obitelji kao i svim clanovima ovog foruma:)))

Srece i zdravlja sto vise: a ostale probleme neku odnesu kise:))

Jedan cvrsti Licki zagrljaj!!-*-*

Marie ;)
Evidentirano
Marica
Administrator
*

« Odgovor #56 : Siječanj 01, 2011, 16:58:25 »

Draga Marie,

uvijek, kada se nešto slavi, sjetiš me se i uvijek mi se javiš.
Moja draga Kameničarka daleko od našeg Križpolja ne zaboravlja svoje zemljake.

Dobar smo mi narod – Križpoljani!

Draga Marie,

Svake godine želimo da iduća bude bolja. Ponekad poželimo, daleko unazad, godine djetinjstva – bezbrižne dječe godine i večernje priče majke i ćaće kako je i njima prije sve bilo još bolje.

Možda je sve bolje i lakše kad si mlad?!

Ja ti u 2011. želim duševnu mladost i dječju radost. Želim tebi, tvom mužu, sinu i kćerki zdravlje,  manje stresa i više vremena za uživanje.

A sebi želim, da se na ljeto vidimo.

Grlim te i kušujem

Tvoja Marica
Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Marica
Administrator
*

« Odgovor #57 : Travanj 22, 2011, 23:12:16 »

Sretan Uskrs i lijepi početak proljeća želim mojoj rodbini, prijateljima i posjetiteljima foruma.
Prvi proljetni cvjetovi cvatu, nebo je plavo, dani su sve duži i buđenje se može svugdje osjetiti.
Želim Vam da zadržite taj osjećaj za ostatak godine!

Janje je tradicionalna žrtvena životinja i predstavljaju nevinosti Krista.
U prošlosti je janje bio prvi obrok nakon korizme.
Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Marie

« Odgovor #58 : Travanj 25, 2011, 20:34:30 »

Draga Marice,

Najljepse zelje za ove Uskrsne blagdane tebi i svim clanovima tvoga foruma!

Nastavi i dalje s ovako lijepim radom... o nasem lipom kraju!

Ljubimte
Evidentirano
Marica
Administrator
*

« Odgovor #59 : Travanj 25, 2011, 21:56:23 »

Draga moja Križpoljanko,

Uvijek se ti mene sjetiš. To je nama Ličanima u (krvi) genima, da volimo i poštivamo bližnjeg svoga, pa bilo gdje god da bili, Liku i Ličane nosimo sa sobom – u srcu. Zato nije ni čudo da podržavam nešeg Brinjaka – Pernara.

Dr. Ivan Pernar je jedan od onih s kojim se cijela Lika i danas ponosi.

A ja sam ponosna na Ličane i Liku o kojoj neznalice misle da ima samo ovce i pastira. Ali mi znamo tko su bili veliki čuvari (pastiri) Domovine, za koju smo preko pesto godina ginuli.

I danas stojimo složni uz svakoga Ličana koji se bori za bolju budućnost svih Hrvata.

Ličanima ne trebaju niti brošići niti satići sa kojima se kite jer mi imamo velika imena na koje možemo ponosni biti.

Draga Marie, šaljem tebi i tvojoj obitelji srdačne pozdrave u Francusku.

Čvrsti lički zagrlja

Tvoja Marica
 Pokazujem srce
Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
 Str: 1 2 3 [4] 5 6
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP CRO-eu.com | Powered by SMF 1.1.20. © 2005, Simple Machines. All Rights Reserved. Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!