CRO-eu.com
Rujan 24, 2017, 15:52:41 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti:

DNEVNO 45LINES HRT PORTAL GALERIJA SLIKA   Forum   Pomoć Traži Kalendar Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5 6
  Ispis  
Autor Tema: Čestitke-pohvale-zahvale  (Posjeta: 67051 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Marica
Administrator
*

« Odgovor #30 : Travanj 12, 2009, 20:34:28 »

Draga moja Dabranka,zelim ti: SRETAN I BLAGOSLOVLJEN USKRS,kao i svim tvojim posjetiteljima .
Da bi u miru  i blagoslovu proslavila ovaj veliki dan,te u krugu svoje obitelji i dragih prijatelja,podijelila radosti Isusovog Usksnuca.
           Sreta Uskrs zele ti:Ana,Damir,Gabriela,Leonie i mala Emily iz Svicarske.

Draga Ano,

Baš "cijela" Dabranka nisam već pola Križpoljanka a pola Dabranka. Ne mogu ja da sakrijem moju Kutarsku narav. Trebala bi na ljeto da posjetiš Veliki Kut, Križpolje i Dabar. Znaš, mi Križpljanci smo Podkapelski dragulji; dugo nas se traži i kopa a kad nas se nađe e... onda se stvarno čovijek obogati.  :D

To ti Marie može potvrditi. Danas ima Podkapelskih dragulja po cijelom svijetu, bez nas ne ide više ništa. ;)

Prije nas je muški svijet oslovljavao s "dušo" i "srce" a sada "moj velebitski dragulj" ili "moja Gacka perla"  :D

Vrijednost Ličanki raste iz dana u dan. Problem je samo još u tome da nas neki muški žele "izbrusiti" a ne u onom sirovom stanju. ;)

Pitaj Marie, ako mi ne vjeruješ!  ;)

Sretan Uskrs Gospićanima; Ani, Damiru, Gabrieli, Leoni i Emily želi

Vaša Marica
Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Marica
Administrator
*

« Odgovor #31 : Travanj 12, 2009, 20:37:40 »

SRETAN I BLAGOSLOVLJEN USKRS!!!

Draga Marie,

Nadam se da će mo se konačno ovoga ljeta sastati u Križpolju ili Kamenici. Trebali bi našoj Gospićanki Ani pokazati kako Križpoljanci susrete slave.

Ja se poslje posjete u Križpolju borim sa kilažom i teškom glavom. Glavu olakšam za dan-dva a za suvišnu kilažu treba mi du....go.

Sve mi se čini da ću taj isti problem imati i poslje Uskrsa! Prije dva sata su zadnji gosti otišli, odahnula sam! A sada kukam pri pogledu na tolike korpice s jajima. Moji gosti su se trebali bolje zdogovoriti te malo više kuhane šunke donesti i pravog domaćeg kruha. ;)

Ali eto, što je – tu je! Od sutra ću imati za doručak jaja, u podne salatu od jaja i naveče opet jaja.
Jedno je sigurno; iduća dva mjeseca ne idem na vagu.

Draga Marie, tebi i tvojoj obitelji želim sretan Uskrs.
Tvoja Marica Zeko
Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
timar
Gost
« Odgovor #32 : Travanj 12, 2009, 21:07:42 »

Marice neka Vam je sretan i blagosloven Uskrs, kao i svim Vasim posjetiocima katolicke vjeroispovjesti, zeli Milorad iz Prijedora.
Evidentirano
Marica
Administrator
*

« Odgovor #33 : Travanj 12, 2009, 21:15:27 »

Draga Jasminka,

lijepo je dobiti čestitku iz Beograda! Lijepo je da poštivaš moj blagdan. To je iskreno prijateljstvo, to je kršćanska ljubav koja nas spaja i za koju je Isus na križu razapet bio.

Raširenih ruku te grlim i ljubim

Tvoja Marica
Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Marica
Administrator
*

« Odgovor #34 : Travanj 12, 2009, 21:34:11 »

Marice neka Vam je sretan i blagosloven Uskrs, kao i svim Vasim posjetiocima katolicke vjeroispovjesti, zeli Milorad iz Prijedora.

Dragi Milorade,

hvala na iskrenoj i srdačnoj čestiki.

Srdačne pozdrave u Prijedor.

Vaša Marica
Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Marica
Administrator
*

« Odgovor #35 : Svibanj 10, 2009, 06:40:32 »

Sve najbolje za Majčin dan

Draga mama,

Tvoja ruka je moju koljevku ljuljala,
mene oblačila i hranila,
po noći pokrivala
i bolesnu tiješila.

Sada moje ruke žele tebi,
bar komadić,
tvoje nježnosti vratiti.

Hvala majko!
Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Marica
Administrator
*

« Odgovor #36 : Prosinac 04, 2009, 00:35:08 »

Predbožićno vrijeme

Sada je on opet u nama taj čudni nemir koji nas obuhvati pred svaki Božić, a koji nam je dobro poznat iz svih proteklih godina. I nismo li se čvrsto odlučili u prosincu prošle godine da ga ovaj puta nećemo sebi dozvoliti, da ćemo mirno, bezbrižno i tiho čekati na Božić?

Ništa od svega toga, bar kod mene!

Opet lutam po punim i pregrijanim trgovinama tražeći neobične – posebne poklone za obitelj i prijatelje. Tko danas svoju ljubav želi kroz materijalne poklone pokazati, taj će imati još više poteškoća nego li prošle godine. Ali mi ne odustajemo – trčimo i tražimo! I kao da sve te predbožićne obaveze nam nisu dovoljne uz to, čini mi se, da predbožićnim pozivnicama i gostima koji se sami pozivaju nema kraja. Pozivaju nas prijatelji, dali slučajno – u prolazu – na ulici, putem telefona ili u pisanom obliku na tradicionalnu riblju večeru dok cijele godine nismo ni znali da toliko prijatelja imamo, pa eto bar prije Božića saznajemo koliko ih imamo!

A draga rodbina!? I ona nas želi još prije blagdana da pozove ili posijeti. Uvijek negdje čekaju svijeće, kolači i crno vino. Sve se vrti kao beskrajno naporan ples. Pa svi smo u utrci za uspješnim zaključkom stare godine!

Ali pored svih "zaključnih" obaveza, mi naravno znamo da ostaje u nama potreba nadoknade – poruka ljubavi, koju povezujemo s Božićem. I ako ne prije ali najkasnije sada si postavljamo pitanje: Što smo propustili tijekom godine, što je projurilo bez daha pored nas, što smo u kršćanskom smislu zaboravili, zanemarili?

Meni je u ovim predbožićnim danima najljepše da možemo bez stida pokazati malo više srca prema ...., bez da nas se proglasi za mekušca, slabića, što je danas posve staromodno – out - u nekim očima čak i smiješno.

Što nam je ovih dana najpotrebnije?
Tiho, tajanstveno, nježno i nezasitno očekivanje "tihe noći"!
Tko još ima vremena da sluša tišinu?
Ja ne!
Tko još ima vremena da cijeli dan lista po starim knjigama?
Ja ne!
Cijele godine kradem si vrijeme!
Zar su mi sve te obaveze potrebne: trčanje, kupovanje, kuhanje i čak odrezano drvce, prekriveno s staklenim kuglicama, drvenim figuricama i električnim svijećama koje najkasnije u novoj godini bacim na smeće. Zar su nam stvarno potrebne tisuće lampica na kućama, ulicama i golim granama drveća, iluzije .....?
Nisu!
Meni je potrebna radost; radovati se dijetetu koje se je rodilo da mi pokaže, i ako želim da naučim, praštati i voliti.
Bar za Božić me drži pobožna magija topline i dobrote. Ah, kako je taj osijećaj tako ugodan da nikada neću biti u stanju opisati ga jer ga rijetko doživljavam jer je nešto posebno; ljubav i dobrota!

Ja vam svima želim da sva svijetla osvijetle vaše duše. Želim vam raspoloženje, mir, vremena za razmišljanje, za zahvalnost, za nježnost i ljubav u ovim predbožićnim danima.

Vaša Marica
Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Marica
Administrator
*

« Odgovor #37 : Prosinac 12, 2009, 18:25:17 »

Želim Vama i Vašoj obitelji sretan Božić i za 2010. zdravlje i radost, zadovoljstvo i sreću, velike ciljeve i dobre uspijehe, ljubav i razumjevanje, sretna putovanja i siguran dolazak ...

Ujedno se želim zahvaliti prijateljima, članovima i posjetiteljima www.cro-eu.com na povjerenju.

Povjerenje i kontinuitet su osnova za dobar rad ove stranice kao i za prijateljski odnos. Puno hvala Lidiji, Branki, Vladi, Dikkyu, Anti B. Bušiću, Josefu Lavički i drugima što ste Vaše informacije dali u moje ruke.

U 2010. ćemo nastaviti s dopunjavanjem ove male arhive te sam sigurna da ćemo postići ono što očekujete, trebate i tražite.

Vaša "Mala arhivacro-eu"
Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Ana
Gost
« Odgovor #38 : Prosinac 25, 2009, 22:23:22 »

Draga Marice, tebi i tvojoj obitelji "SRETAN I BLAGOSLOVLJEN BOZIC"
Svako dobro u nadolazecim blagdanima, da bi radost i mir bili gosti vaseg doma.
Zele ti Ana i Damir sa kcerkama,Gabrielom,Leonie i Emily iz Svicarske.
Evidentirano
Marica
Administrator
*

« Odgovor #39 : Prosinac 26, 2009, 00:15:45 »

Draga Ano,

hvala na srdačnim željama. Nemam ih puno, možda tri - četiri.

Prva želja je; da moji prijatelji i dalje ostanu moji prijatelji.
Druga želja je; da mogu oprostiti i da se meni moji grijesi oproste.
Treća želja je; ljubav, razumjevanje i uzajamno pomaganje među ljudima.
Četvrta želja je; da budem zdrava i snažna da podnesem sve probleme koje mi život nanosi.

Tebi draga Ano, Damiru i malim Ličankama želim radostan i bezbrižan život kao i tihe blagdane. 31.12. kada pozdravim Novu Godinu i dok s čašom u ruci gledam u osvjetljeno, u tisuću boja, nebo u mislima ću i vama zaželiti sve najbolje u 2010.

Marica
Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Marie

« Odgovor #40 : Prosinac 30, 2009, 21:52:31 »

Draga Marice,

Zelim ti sve najbolje za ove blagdane , koje slavimo ovih dana,
 " puno srece , zdravlja i obilje Bozjeg Blagoslova"

od srca ti zeli tvoja Kamencarka!

Marie
Evidentirano
Marica
Administrator
*

« Odgovor #41 : Prosinac 31, 2009, 00:06:26 »

Draga Marie,

ovih dana, iako obaveza do vrh glave, mislila sam na tebe i da ti se moram javiti.

Ali ti si bila brža.

Takvi su Kameničari; brižni i pažljivi!

Draga Marie,

želim tebi i tvojoj obitelji blagoslov, mir i jedinstvo.
Želim ti radost i sreće isto toliko koliko topla ljetna kiša kapljica ima.

Želim meni; da te naljeto vidim.

Tvoja Marica

Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
sertic

« Odgovor #42 : Siječanj 04, 2010, 12:05:17 »

Draga Marice..
sve čestitke od mojih dvadesetak prijatelja na objavi tvoga najnovijega posta, Fotografije senjskih žrtava!
Jedinstveno! Bravo ti!

http://www.cro-eu.com/forum/index.php?topic=1754.msg3730#msg3730

M.Sertić
Evidentirano

"Oprosti tvojim neprijateljima, ali ne zaboravi nikada njihova imena"
John F. Kennedy
Marica
Administrator
*

« Odgovor #43 : Siječanj 04, 2010, 12:25:17 »

Dragi Mladene, hvala na čestitki koja nije upoućena samo meni, tu pohvala dijelim sa dragim osobama koje potajno u pozadini djeluju i pomažu da ovaj forum bude ono što je; mala jedinstvena arhiva.

Lijepi pozdrav svima ljudima dobre volje

Marica
Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
sertic

« Odgovor #44 : Siječanj 28, 2010, 08:18:36 »

pročitavši ovaj post: http://www.cro-eu.com/forum/index.php?topic=1814.msg3837#msg3837

..ne mogu a da se ne osvrnem na njega, nikome ne želim "podilaziti", ali još na internetu nisam pročitao ni vidio bolje opisani i tekstom i fotografijom post o događajima vezanim za brod Viribus Unitis..

Hvala Marice, lička carice, moram te pohvaliti. ;D
Evidentirano

"Oprosti tvojim neprijateljima, ali ne zaboravi nikada njihova imena"
John F. Kennedy
 Str: 1 2 [3] 4 5 6
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP CRO-eu.com | Powered by SMF 1.1.20. © 2005, Simple Machines. All Rights Reserved. Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!