CRO-eu.com
Lipanj 21, 2018, 21:38:53 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti:

DNEVNO 45LINES HRT PORTAL GALERIJA SLIKA   Forum   Pomoć Traži Kalendar Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: Hrvatske 緍tve u blizini Vile Rebar i u nastavku ulice Lonj规ina  (Posjeta: 199 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Marica
Administrator
*

« : Svibanj 01, 2018, 20:58:50 »

I jo jedna masovna grobnica Hrvata!

Oko 300 metara od ru筫vine jedne od paveli鎒vih rezidencija, u blizini Vile Rebar i u nastavku ulice Lonj规ina, ili udolini do nje, tamo je masovna grobnica u kojoj je na餰no 800 kostura s prstenjem do鑑sni鑛e domobranske 筴ole, neki su sa 緄com povezani po dvoje.
Na餰no je ne箃o identifikacijskih plo鑙ca njema鑛ih vojnika pa 鑑k i "Nivea" krema iz 1944.
Dio zarobljenika je od partizana smaknut metkom u glavu, a dio na brzinu, ruskim automatima tzv. 筽aginima PP-41.

Kosti se misle prebaciti na Udbinu, u Crkvu hrvatskih mu鑕nika.

Humak u sjeni

U sjenama stare 綼lostne vrbe
Ponovno stoji humak mali.

Junaka azura, junaka neba
Nesretna sudba pod njega svali.

... I nesta onaj...!, kojeg herojem zva筫,
Nesta zauviek sa tog svieta.

Zabruja筫 綼lostne melodije
Na nestanak mladoga svieta ...

I dugo 鎒 humak u sjeni ostat,

Ko znamen juna鑤va i slave.

A vjerni 鎒 unuci djedova svojih
Juna鑛a djela da nastave!...

Marijan v. Kroupa, 15.09.1943

Do masovne grobnice ne mo緀te do鎖 jer se jo iskapa ali mo緀te pored ograde upaliti svije鎢.

Na zadatak je da ne zaboravimo ove mrtve koji su voljom, ljubavlju i patriotskim 綼rom sav svoj trud i napor ulo緄li za na箄 slobodnu Hrvatsku.
Ne smijemo zaboraviti na箄 hrvatsku vojsku koju na omr緀ni "osloboditelj" poni綼vaju鎖 naziva "usta筫".
"Osloboditelji" nisu nikad i nikad ne鎒 mo鎖 poniziti hrvatsku 鑑snu i hrabru vojsku, u kojoj su se hrabro borili na筰 djedovi, o鑕vi i drugi domoljubi.

Zlo鑙ni "osloboditelja" su jo uvijek na筫 tamne tajne Drugog svjetskog rata, a na hrvatski 緇o鑙n je da njihovoj djeci tzv. "poratnim socijalistima" dajemo mjesta u hrvatskoj politici, kulturi i dru箃vu.

Sve dok u Hrvatskoj "djeca osloboditelja" diktiraju na筫 pona筧nje i cenziraju na筫 misli 筰riti 鎒 se lanac osvetni鑛og pohoda i mr緉je.

Mi moramo kona鑞o zaustaviti nekriti鑞o pro-europsko i pseudo-moderno pona筧nje Hrvata.
Mi moramo kona鑞o prestati se pla筰ti bilo koga i bilo 鑕ga.
Mi moramo biti beskompromisni, radikalni hrvatski nacionalisti, prava筰 i star鑕vi鎍nci jer mi se ne mo緀mo dru緄ti s onima, koji nam zabadaju no u na筧 le餫, da nas onda "bratski" zagrle.
Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Marica
Administrator
*

« Odgovor #1 : Svibanj 27, 2018, 17:16:35 »

﹗tnja hrvatskih medija - Sakrivanje hrvatskih 緍tava

Narod, osim djece "osloboditelja 1945." i manjine, ima interes za temeljito obja筺jenje okolnosti smaknu鎍, kao i za pripremu dostojnog preseljenja i ukopa 緍tava na餰nih u blizini Vile Rebar i u nastavku ulice Lonj规ina.

Koliko god ja poku筧vam dati na javnost i probuditi politi鑑re i medije, ja i dalje stojim sama sa svojom porukom. Nitko ne reagira, kao da su ovi mrtvi pali sa Marsa.

Masovni mediji vi筫 nisu prijatelji javnosti. Da li su to ikada i bili!? Oni su danas samo dompteri koji moraju smanjiti um primitivnog naroda, te se ba tako pona筧ju kako se svi餫 Ministarstvu kulture koji kreira Zakon o medijima.

Optu緐jem hrvatsku Vladu za neopravdano i 箃etno upravljanje ne samo dr綼vnim institucijama ve i sa narodom. I to sa jednom nevjerovatnom arogancijom s kojom misli da je narod glup i koliko je istine narodu dovoljno.

Da politi鑑ri, djeca komunisti鑛ih zlo鑙naca, ne vole ovu temu, ne 鑥di me. Ali zar nije posao masovnih medija, brinuti se vi筫 o ovoj temi nego o predstavama Olivera Frlji鎍!?.

Do danas su samo oni koji nekriti鑞o govore o "komunisti鑛im osloboditeljima" dobari demokrati. Svatko tko ima ne箃o za otkriti ili kritizira djeluje na na Vladu kao "paliku鎍" i simpatizer ekstremne desnice. Jednog dana 鎒 se i oni najpla筶jiviji ustati protiv ove diktaturske elite. Pa 箃o je to nego diktatura kad manjina gore, ve鎖ni dolje diktira 箃o smije znati? A o 鑕mu ve鎖na ni箃a ne zna, ne mo緀 ni diskutirati ili 鑑k odlu鑙vati kud sa hrvatskim 緍tvama: u grobnicu sa svim po鑑stima ili na smeti箃e, tiho i preko no鎖!

O鑕kivala sam da mediji, osim "satiri鑛ih srpskih Novosti", imaju ozbiljne interese za detaljno izvje规ivanje o iskopavanju i komemoriranju 緍tava. Da li 鎒mo ikada saznati 箃o 鎒 biti sa iskopanim kostima na筰h o鑕va i bra鎒?
Tko ovako 箄ti, tu nema sumnje da na筰 mrtvi mogu, po nalogu, 鑑k i na odlagali箃e otpada biti ba鑕ni.

Nitko nije reagirao na moj tekst do danas. Svi politi鑑ri i svi mediji 箄te, a time pokazuju svoje bijedne slabosti i strah.

Nijedan politi鑑r, koji danas dobiva pla鎢 djece pre箄鎒nih 緍tava, nije bio tamo, poklonio se 緍tvama i zapalio svije鎢.

Ali 箃o o鑕kivati od Vlade koja do danas dopu箃a proslavu ro餰ndana Josipa Broza Tita?
Rodnu ku鎢 masovne ubojice Tita treba, onako po inscenaciji Olivera Frlji鎍, zatrpati s 1 200 000 plasti鑞ih ljudskih kostura!

Jesam li ja sad za Vas neukusna ili tko?
Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
 Str: [1]
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP CRO-eu.com | Powered by SMF 1.1.20. © 2005, Simple Machines. All Rights Reserved. Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!