CRO-eu.com
Listopad 22, 2021, 03:28:38 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti:

DNEVNO 45LINES HRT PORTAL GALERIJA SLIKA   Forum   Pomoć Traži Kalendar Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: Ručni rad  (Posjeta: 3614 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Marica
Administrator
*

« : Veljača 09, 2011, 01:12:37 »

Moj najljepši dan nakon dugo, dugo vremena ...

Jutros sam se "sa pogrešnom nogom" iz kreveta ustala i prvi pogled kroz prozor u sive teške oblake, nigdje ni zrake sunca, potvrdio mi je, da je danas dan koji se uz knjigu i vruću čokoladu u krevetu provodi.

Sjedeći na rubu kreveta s glavom podbočenom dlanovima i trljajući jedno stopalo o drugo, trgne me nametljivo zvonenje radnika. Na njih sam zaboravila. U podrumu, u zidu, pojavila se velika pukotina koju treba očistiti i ožbukati i što ja znam što još.

Ništa od knjige i vruće čokolade u krevetu! U trku prema vratima navukla sam debeli džemper i traperice i bosonoga otvorila radnicima podrum.

Dok slušam kako radnici klopkaju, skuhala sam kavu i otvorila moju e-poštu.

Zaboravljeni su svi sivi oblaci čitajući kratku poruku moga "ličkog zagrebčana":

"Paket je na putu a u njemu je ovo za Vas – sve od mene rukom rađeno!"

-   "I... jajoj ... pa nije moguće" uzvikivala sam, čudila i divila se gledajući slike što mi ih je moj dragi i dobri prijatelj poslao. Moram naglasiti da se mi još uvijek persiramo*.

Da je ovaj dan najljepši dan u ovoj godini zahvaljujem tom "posebnom čovjeku" koji je izazvao kod mene suze radosnice

-   Moj dragi priatelju ......,
Ja se toliko radujem i ah ... kako je sladak bunarić i medvjedići ...
Toliko truda ste uložili i s puno ljubavi i srdačnosti napravili, meni, ovaj poklon. Stvarno sam, ne vesela već, sretna!

Dragi moj Ličane, grlim Vas > čvrstooo Vas grlim!

Vaša Marica

A sada vama svima želim pokazati, zašto sam tako sretna i da je moj Ličan pravi dragulj.

Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
 Str: [1]
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP CRO-eu.com | Powered by SMF 1.1.21. © 2005, Simple Machines. All Rights Reserved. Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!