CRO-eu.com
Lipanj 26, 2019, 07:56:43 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti:

DNEVNO 45LINES HRT PORTAL GALERIJA SLIKA   Forum   Pomoć Traži Kalendar Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: Sve nešto gledam pa mi se ne mili razvoj situacije  (Posjeta: 1394 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Marica
Administrator
*

« : Travanj 18, 2016, 12:43:39 »

Sve nešto gledam pa mi se ne mili razvoj situacije

Pročitao sam ovu iznimnu mudrost i duboku, istinitu po FB nazočnog dr. Bore Grubišiča, a on kaže ovako "Atifašizam je samo priprema glavnog udara- udara na Domovinski rat."

Danas stalno o njoj razmišljam i posve sam siguran da je ovo sušta istina.

Jedan drugi veliki komentator, Nino Raspudić u svom subotnjem komentaru kaže: "Samoproglašeni kreditori, kojima svi transgeneracijski moramo plaćati moralni dug, imaju novi naziv. uveden ove sezone. "predstavnici naroda žrtava". Dakle, postoji i narod zločinaca. I on ima svoje predstavnike koji onda moraju plaćati dug predstavnicima naroda žrtava."

Jedna i druga opservacija se izvanredno nadopunjuju. Na mala vrata nam u svijest utiskuju postojanje naroda žrtve - valjda Srpski narod jer je ideja plasirana preko Pupavca. Ovo znači da Hrvati moraju biti kuš, moraju šutjeti i 70 godina nakon kraja rata se moramo svi kolektivno stalno posipati pepelom i okajavati nacionalni grijeh.

Pupovac i bratija oko njega nam to podvaljuju iz jednostavnog razloga, ali dobro smišljenim političkim periormansom. Naivni kakvi jesmo, kolektivno naivni kao narod, mi se stalno otripamo da nismo krivi za Jasenovac i čim malo zaboravimo na svoju krivnju, eto nekih od aktivista da nas podsjete da smo kao narod kompletni zločinci.

A zašto to čini - razlog je prozaičanl

Mi se kolektivno peremo za nešto što NISMO UČINILI prije 70 godina, a njih više nitko ne pita za ono što JESU UČINILI našoj generaciji. Mi se ispričavamo za svoje djedove i pradjedove, a oni ubiru mirovine za učešće u okupatorskoj vojsci ili masne saborske plače nakon abolicije.

Dosta više. ne želim slušati ni odgovarati o Jasenovcu jer detinitivno nije istražen i krije još svašta pod zemljom, očigledno i premnoge komunističke zločine njima drage Jugoslavije, ali o tome nije pristojno propitkivati -jer si odmah ustaša!

Želimo da se ne zaboravi 1991. da se zna tko je koga napao i zašto. Da se zna tkoje srušio prvi balvan, tko je ubio prvog hrvatskog redarstvenika na Plitvicama, pripadnici čijega naroda su pokali 12 policajaca u Borovom Selu?

Je li "narod žrtava" sa svojim predstavnicima ubijao ranjenike iz Vukovarske bolnice.jesu li pripadnici naroda žrtve počinili strahotu u Čelijama, Voćinu, Škabrnji i sva ostala zlosilja tijekom Domovinskog rata?

Zbacimo sa sebe kolektian krivnju koju nam smišljeno nameću po "jugoslovenskom" receptu i nedajmo da nam se zatre istina o Domovinskom ratu!

Da, uistinu je ovaj aktivistički antifašizam samo predigra za jednu krupniju i opakiju namjeru - banditsko aktivistički nasrtaj na Domovinski rat, a time i na temelje Hrvatske države!

Hrv. akad. Dr. Damir Agačić
Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
 Str: [1]
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP CRO-eu.com | Powered by SMF 1.1.20. © 2005, Simple Machines. All Rights Reserved. Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!