CRO-eu.com
Lipanj 04, 2020, 10:06:58 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti:

DNEVNO 45LINES HRT PORTAL GALERIJA SLIKA   Forum   Pomoć Traži Kalendar Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: HR TPO 10  (Posjeta: 4452 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Marica
Administrator
*

« : Svibanj 01, 2009, 22:40:42 »

Koncert "Prljavaca" za pamćenje

"Prljavo kazalište" obilježilo je svoj 30. rođendan koncertom kojim je svečano otvorena dvorana Arena na zagrebačkome Laništu. Dečki iz Dubrave nisu imali predgrupu, nego je pred njihov izlazak, koji je najavio Rene Bitorajac, Akademski zbor Ivan Goran Kovačić otpjevao "Lijepu našu": Dobro usvirani, uz besprijekoran zvuk i rasvjetu, Jasenko Houra i njegova družina, 22 tisuće obožavatelja držali su dva i pol sata na nogama, izmjenjujući pjesme s novog albuma "Tajno ime"i brojne hitove iz bogate karijere. Mjesta na pozornici našlo se i za njihove bivše članove Davorina Bogovića i Marijana Brkića.
Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Marica
Administrator
*

« Odgovor #1 : Svibanj 01, 2009, 22:41:47 »

Thompson: najprodavaniji diskografski proizvod

Thompson je sa svojim novim CD-om "Druga strana" zauzeo prvo mjesto službene top ljestvice najprodavanijih diskografskih proizvoda i na njoj se nalazi od trenutka kad se album pojavio u prodaji. Podsjećamo, na albumu se nalazi 11 Thompsonovih dobro poznatih hitova koje je ponovno snimio. Nove aranžmane je napisao Tiho Orlić koji uz Thompsona potpisuje i produkciju albuma. Pjesmu su tako dobile novi zvuk, a prema reakcijama Thompsonove publike upravo taj čvršći zvuk daje pjesmama svježinu. Uz 11 novosnimljenih pjesama na albumu se nalaze i tri koje nisu ponovno snimane ("Tamburaška';"Volim te';"Poljubi me"), nego remasterirane.
Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Marica
Administrator
*

« Odgovor #2 : Svibanj 01, 2009, 22:43:09 »

Zagrebački gitaristički kvartet u Dubaiju

Na poziv Američkoga sveučilišta Sharjah Zagrebački gitaristički kvartet, u sastavu Tomislav Vasilj, Krunoslav Pehar, Melita Ivković i Mak Grgić, prvi je put gostovao u Ujedinjenim Arapskim Emiratima. Na koncertu, kojije održan početkom veljače u velikoj sveučilišnoj dvorani, ansamblje izveo djela baroknih majstora Haendela, Rameaua i Bacha, andaluzijskoga impresionista Joaquina Turine te Egipćanina Muhameda el-Kasabgija. Kvartet je publici ponudio i dvije skladateljske obradbe pisane posebno za Zagrebački gitaristički kvartet - Folguedo Brazilca Machada, te Sambu hrvatskoga skladatelja Ive Josipovića.
Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Marica
Administrator
*

« Odgovor #3 : Svibanj 01, 2009, 22:44:14 »

Novo priznanje mladoj pjevačici

Nakon osvojene nagrade za nadu godine koju su joj dodijelili slušatelji više od 60 radijskih postaja okupljenih oko nacionalne hrvatske top ljestvice HR Top 20, Franka Batelić dobila je i nominaciju u kategoriji Najboljega novog izvođača na "Zlatnoj Koogli 2009." dodjele nacionalnih godišnjih glazbenih nagrada. Podsjetimo, Franka se sprema za Doru, kao i za Hrvatski radijski festival, a u prvoj polovici godine izaći će i njezin album prvjenac.
Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Marica
Administrator
*

« Odgovor #4 : Svibanj 01, 2009, 22:58:25 »

HR TOP 10

zabavna

1. Miroslav Škoro – Jorgovan
Hit Records

2. Jasmin Stavros – Emilija
Album: Nemoj se udavati, 2007.
Hit Records

3. Severina – Tridesete
Album: Zdravo Marijo, 2008.
Dallas

4. Halid Bešlić – Dvadesete
Album: Halid Bešlić, 08.2008.
Hit Records

5. Armin – Ne mogu da te ne volim
Nema

6. Antonija Šola i Gazde – Milijun poljubaca
Album: Zlatne žice Slavonije, 2008.
Zlatne žice Slavonije – Požega 2008.

7. Sandi Cenov – Marija
Album: Sandiland, 2007.
Hit Records

8. Ivan Zak – Vodu ne pijem
Hit Records

9. Maja Šuput – Poljubi me na kraj rijeke
Hit Records

10. Leo i Trenk – Poljubac pomirenja
Zlatne žice Slavonije – Požega 2008.

pop & rock

1. Nina Barić – Dodiri od stakla
Album: 07.2007.
Aquarius Records

2. Luka Nižetić – Ako uzmeš ljubav vrati
Album: Na tren i zauvijek, 2008.
Menart

3. Lana – Volim biti zaljubljena
Album: Volim biti zaljubljena, 2008.
Hit Records

4. Prljavo Kazalište – Ipak
Album: Tajno ime, 2008.
Croatia Records

5. Tony Cetinski – Umirem 100 x dnevno
Album: Ako to se zove ljubav, 2008.
Hit Records

6. Toše Proeski - Srećo ne krivi me
Hit Records

7. ET – Varat ću te
Hit Records

8. Josipa Lisac – Živim po svome
Croatia Records

9. Jacques – Dužna si
Album: Crno i bijelo, 2008.
Croatia Records

10. Yammat – Nikog ja ne krivim
Alter Studio
Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Marica
Administrator
*

« Odgovor #5 : Svibanj 01, 2009, 22:59:58 »

Miroslav Škoro među Hrvatima u Njemačkoj

Poznata hrvatska zvijezda Miroslav Škoro predstavio se Hrvatima u Njemačkoj sa svojim novim albumom 'Moje boje' i oduševio svoje obožavatelje koji su se okupili u Midas Limes Forumu u Grosskrotuzenburgu na dodijeli "Zlatnog cvita Slobodne Dalmacije".

Mnogobrojna publika dočekala gaje s ovacijama, a zapljeskali su mu i kolege diplomati koji su se našli među počasnim gostima. - Posebno me veseli kada vidim s koliko me ljubavi i topline dočekuju naši iseljenici. Tada se i sam prisjetim dana kada sam živio u iseljeništvu, gdje je nastao i moj poznati hit 'Ne dirajte mi ravnicu" Zato se uvijek na sceni izvan granica domovine trudim pružiti maksimum. Hvala svima koji su mi i ovom prigodom došli dati potporu - rekao je Miroslav Škoro.

Matica, ožujak 2009.
Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
 Str: [1]
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP CRO-eu.com | Powered by SMF 1.1.21. © 2005, Simple Machines. All Rights Reserved. Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!