CRO-eu.com
Rujan 16, 2014, 11:23:18 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti:


"Od svega previše imati nije dobro" - kaže prosjak milijunašu

 
  DNEVNO HRT PORTAL GALERIJA SLIKA   Forum   Pomoć Traži Kalendar Prijava Registracija  
 Str: [1] 2
  Ispis  
Autor Tema: Prezime i cin predplatnika i donatora  (Posjeta: 4926 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Marica
Administrator
*
Postova: 7029



« : Siječanj 30, 2009, 01:03:55 »

Popis predplatnika
i
predbilježenih


 1.   Abendroth, k. u. k. ratni blagajnik
 2.   Abijanac Fr., krajiški upravni praktikant
 3.   pl. Accurti Ant., trgovac u Senju
 4.   Aljković Karlo, natporučnik, prvi računovođa
 5.   Angerer Anton, kapetan u Naszodu
 6.   Antolić Em, k. u. k. nadučitelj u k. u. k. Slunjskoj pukovniji
 7.   Antonović Ant., trgovac u Novoj Gradiški
 8.   Antony Prok., k. u. k. vojni liječnik u Brodskoj pukovniji
 9.   Appel, potpukovnik, pobočnik u zapovjedništvu generalata
10.   Arbutina Juraj, kapetan
11.   Arsenović Konst., grkonesjedinjeni protojerej u Pančevu
12.   Augustinović Mih., umirovljeni kapetan
13.   August Franjo, mlinarski majstor

Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Marica
Administrator
*
Postova: 7029



« Odgovor #1 : Siječanj 30, 2009, 01:07:37 »



  1.   Bach Franz, upravni natporučnik
  2.   Bach Joseph, natkontrolor poreznog ureda
  3.   Bajaš Ivan, konačar
  4.   von Balas Konrad, potporučnik
  5.   Balen Danijel, školski pomoćnik
  6.   Ban Pavao, učitelj
  7.   Ban Franjo, školski pomoćnik
  8.   Bandl Anton, trgovac u Beloj Crkvi
  9.   Barilly Joseph, učitelj
10.   Bartha Joseph, općinski učitelj
11.   Bauer Georg, sindik kod vojnoga komuniteta u Pančevu
12.   Beck, ratni tajnik
13.   Begić, nadučitelj na k. u. k. glavnoj školi u Glini
14.   Belier, pontonirski kapetan u Petrovaradinu
15.   Belgradin Const., kancelist u magistratu
16.   Belobrk Martin, k. u. k. učitelj
17.   Belobrajdić Antun, učitelj na k.u.k. trivija1noj školi u Vojniću
18.   Bengesz Em., poručnik Đurđevačke pukovnije
19.   Bergler Franz, tržni poručnik u Senju
20.   Besan Gregor, učitelj na višoj školi u Naszodu
21.   Bešenski Pavao, općinski učitelj u Hrtkovcima
22.   Bethlem Joseph, potkapetan
23.   Biblioteka časnika Ogulinske pukovnije
24.   Bićanić Alojz, kapelan
25.   von Bielitzky Franz, učitelj na glavnoj školi u Pančevu
26.   Biličić Pavao, upravni stražmeštar
27.   Biondić Josip, učitelj
28.   Blašković Josip, natporučnik, pukovnijski auditor u Naszodu
29.   Blažević Nikola, učitelj u Sv. Petru
30.   Boeskor Maximilian, magistratski savjetnik u Petrovaradinu
31.   Boeva, topnički kapetan
32.   Bogdanica Dimitrije, potpotporučnik
33.   Bogdanović Hanibal pl. vitez, poručnik u Đurđevačkoj pukovniji
34.   Bogdanović Luka, grun tovničar
35.   Borni Johann, građevinski kapetan
36.   Borojević Jakov, zastavnik u Glini
37.   Boršić Antun, školski pomoćnik
38.   Bosnies Peter, viši majstor za mostove
39.   Botar Eugen
40.   Božanić Natalis (Božo), učitelj
41.   Božićević Juraj, školski pomoćnik
42.   Bradna Franz, kapelnik u slavnoj 1. banskoj pukovniji
43.   von Branny Johann, upravni kontrolor nabave
44.   Brezić Luka, učitelj
45.   Brozović Ambroz,.slušač filozofije
46.   Bublić Ivan, školski pomoćnik
47.   Budisavljević Em., plemić, pl. Prijedorski, kapetan
48.   Budisavljević pl. Prijedorski Mat., zastavnik u Đurđevačkoj pukovniji Budisavljević Budislav
49.   Budisavljević Budislav, stražmeštar
50.   Bunčić Rafael, natpop
51.   pl. Bunjevac Nikola, natporučnik
52.   Buretić Pavao, školski pomoćnik
53.   Burić Martin, školski pomoćnik
54.   Bušić Bernard, konačar (niži časnik, nabavljač hrane za ljude i stoku, op. pr.) u Mitrovici
55.   Büchelle Franz, niži liječnik

Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Marica
Administrator
*
Postova: 7029



« Odgovor #2 : Siječanj 30, 2009, 11:54:43 »



  1.   Cimiotti Dominik, prefekt u senjskom Sjemeništu
  2.   Crnković Ant., poštanski ekspeditor u Senju
  3.   Crobath, potporučnik, 23. pješačke pukovnije stajaće vojske
  4.   Cvetko Ivan, kapelan u Delnicama
  5.   Cvitičanin Aleksand., upravni stražmeštar
  6.   Čabraja Stojan, pučki učitelj u Sjeničaku
  7.   Čalampić Mihovil, župnik u Slunju
  8.   Čavrak Ignac, učitelj
  9.   Čiča Ivan, stražmeštar
10.   Čićerić Juraj, učitelj
11.   Čivić Anton, nadučitelj u Mitrovici
12.   Čokeša Mihovil, kadet kaplar
13.   Čolić Pavao, general-major i brigadir u Pančevu
14.   Črnko, poručnik
15.   Čubelić Natalis (Božo), niži učitelj
16.   Čučković Damjan, grkonesjedinjeni paroh
17.   Čučković Nik., učenik u Gospiću .
18.   Čudić Ladislav, upravni poručnik
19.   Čuk Petar, katolički župnik
20.   Čukić Kristofor, k.u.k. gruntovničar u Novoj Gradiški
21.   Čupurdija Stanislav, upravni stražmeštar

Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Marica
Administrator
*
Postova: 7029



« Odgovor #3 : Siječanj 30, 2009, 12:01:18 »



  1.   Dadić Simeon, kapelan
  2.   Dagger Petar, k.u.k. upravni krajiški poručnik u Brodskoj pukov.
  3.   Damjanović Anton, magistratski kancelist u Petrovaradinu
  4.   Daron Marko, učitelj normalke u Gloganu
  5.   Deak Mihovil, školski pomoćnik u Mitrovici
  6.   Dejak Anton, auditor, natporučnik
  7.   Dimić Dimitrije, općinski učitelj
  8.   Diomely Stjepan, policijski komesar u Petrovaradinu
  9.   Dirnić Dima, konačar
10.   Dittrich Ferdinand, pukovnijski liječnik
11.   Doda Trajan, zastavnik
12.   Dragičević Gabrijel, njemački općinski učitelj u Boviću
13.   Dragolović Joh., plemić drašenburški, natporučnik u Naszodu
14.   Dragosavac Vasil., pošt. mjenjač
15.   Drakulić Ilija, školski pomoćnik
16.   Drašković Juraj, kapetan, kaštelan u Glini
17.   Dronjak Jovan, krajiški upravni poručnik
18.   Drumšek Anton, upravnik gospodarstva
19.   Dubravčić Simeon, školski pomoćnik
20.   Đekić Atanasije, upravni krajiški stražmeštar
21.   pl. Draženović Ivan, kapetan Đurđevačke pukovnije
22.   von Deirer Sigmund, natporučnik

Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Marica
Administrator
*
Postova: 7029



« Odgovor #4 : Siječanj 30, 2009, 12:05:35 »



  1.   Egić Stefan, učitelj
  2.   Eichberger Anton, k. u. k. upravni natporučnik u Brodskoj pukovniji
  3.   Eisenstein, kapetan auditor u Söldenhofenskoj pukovniji
  4.   Fabiany Petar, školski pomoćnik
  5.   Ferić Anton, kapetan knjigovođa
  6.   Fiunekh Johann
  7.   Fleck Johann, gradski pisar u Beloj Crkvi
  8.   Fridrich Anton, kapetan 1. auditor
  9.   Fromm Karlo, konačar u Novoj Gradiški
10.   Fux Raimund, općinski učitelj u Hopovu
Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Marica
Administrator
*
Postova: 7029



« Odgovor #5 : Siječanj 30, 2009, 12:08:18 »



  1.   Galac Franjo, školski pomoćnik
  2.   Galuček Antun, pristav za opskrbu
  3.   Gareis Johann, upravni krajiški poručnik
  4.   Georgijević Ilija, kapetan
  5.   Glanz Florijan, poručnik u Križevačkoj pukovniji
  6.   Glavak Josip, župnik u Grubišnom polju u Varaždinskoj krajini
  7.   Glumac Stanislav, k. u. k. učitelj
  8.   Gotzer Franz, k. u. k. nadučitelj u Novoj Gradiški
  9.   Goutjer Johann, učitelj glavne škole u Pančevu
10.   Grayner Franz
11.   Grgić Vincent, potporučnik
12.   Grgurić Ilija, učitelj u Lasinji .
13.   Gunzy Johann, učitelj na trivijalnoj školi
14.   Gyakulla Joh, učitelj na pučkoj školi u Slavonskom Polju
15.   von Grossniga Franz, kapetan 1. auditor
Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Marica
Administrator
*
Postova: 7029



« Odgovor #6 : Siječanj 30, 2009, 12:12:29 »



  1.   Haag Josip, učitelj u nacionalnoj školi
  2.   Hackenschmidt Karlo, viši liječnik
  3.   Halper Em., kapetan auditor
  4.   Halter Johann
  5.   Harangozo Johann, konačar
  6.   Hartleben Friedrich, k. u. k. šumski nadzornik u Novoj Gradiški
  7.   Hartleitner Gustav, zastavnik, bataljunski pobočnik
  8.   Hersann Franz, kapelnik u Petrovaradinu
  9.   Hirschel Hermann, trgovac u Petrovaradinu
10.   Holjevac Juraj, upravni poručnik
11.   Hrkolavić Tadija, k. u. k. poručnik
12.   Hudyin Adam, k. u. k. učitelj u Topuskom
13.   pl. Hreljanović Josip, trgovac u Senju
14.   von Hermannsfeld Ludwig, potporučnik
15.   von Holler Joseph, barun de Butyn et Percosova, stražmeštar

Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Marica
Administrator
*
Postova: 7029



« Odgovor #7 : Siječanj 30, 2009, 12:15:33 »



  1.   Ilić Sebastijan, iguman manastira Gomirje itd.
  2.   Ilijašević Stjepan, župnik i dekan u Novoj Gradiški
  3.   Ilkovac Tomo, kapelan u Mitrovici
  4.   Imbrić Franjo, k. u. k. konačar u Petrinji
  5.   Imbrišević Martin, potporučnik, pukovnijski pobočnik
  6.   Ivanić Josip, župnik u Slavoniji
  7.   Ivanušić Leopold, slušač teologije u Senju
  8.   Jagar Toma, gruntovničar u vojnom komunitetu Pančevo
  9.   Jančić Savo, umirov. upravni natporučnik u Senju
10.   Jareb Ivan, učitelj
11.   Jarić Gabrijel, učenik
12.   Jarić Petar, kapetan i gradonačelnik u Senju
13.   Jekim Simeon, k. u. k. učitelj u Waida Retse
14.   Jelačić Juraj, barun, kapetan u Križevačkoj pukovniji
15.   Jelinić Pavao, upravni natporučnik
16.   Jeseno Gregor, trgovac u Senju
17.   Jovanović Jovan, upravni poručnik
18.   Jovanović Teodor, natporučnik
19.   Jovanović, generallojtnant, auditor
20.   Jović Andrija, natporučnik
21.   Jurišić Josip, k. u. k. učitelj
22.   Jurković Danijel, agent u skladištu drva
23.   Jurković Ivan, k. u. k. učitelj
24.   pl. Justi Josip, k. u. k. brodograđevni činovnik u Senju
25.   von Jacomini Wilibald
Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Marica
Administrator
*
Postova: 7029



« Odgovor #8 : Siječanj 30, 2009, 12:18:06 »



  1.   Kadić, k. u. k. konačar u Petrinji .
  2.   Kallimann Anton, slušač teologije u Senju
  3.   Kanter Ludwig, upravni poručnik
  4.   Kapunek Ivan, upravni poručnik, pobočnik u Novoj Gradiški
  5.   Karlić Matija, honorarni pisar u Senju
  6.   Kautnich Leopold, knjigovođa
  7.   Kautz Joseph, upravni kapetan u Novoj Gradiški
  8.   Kessegics Ignaz, kapelan u Petrovaradinu
  9.   Khyo Johann, kapetan, gradonačelnik u Beloj Crkvi
10.   Kissel Anton, potkapetan u Naszodu
11.   Klaić Ferd., k. u. k. učitelj u Slavoniji
12.   Klobučar Alojzije, slušač teologije u Senju
13.   Kloiber Anton, ratni komesar u Pančevu
14.   Klokočević E., umirovljeni kapetan u Brodu
15.   Klumpar Karl, natporučnik
16.   Kniewald Andrija, poduzetnik u Delnicama
17.   Knotz Joseph, konačar
18.   Kobor Josip, fortifikacioni kaplar u Karlobagu
19.   Kokier Stephan, natporučnik
20.   Kolaček Ivan, upravni natporučnik
21.   Komadina Vasil, konačar
22.   Komann Joh., općinski učitelj u Westenu
23.   Korać Nikola, kaplar u Đurđevačkoj pukovniji
24.   Kormelić, krajiški upravni natporučnik
25.   Košević Jos., zastavnik u Brodskoj pukovniji
26.   Kotruš Nikola, k. u. k. učitelj u Monoru
27.   Kovačević Ivan, stipendist
28.   Kovačević Juraj, nadučitelj u Senju
29.   Kovačević Pavao, učitelj u Karlobagu
30.   Kozgarija Juraj, stražmeštar
31.   Kramarić Stjepan, školski pomoćnik
32.   Krbavac Stjepan, školski praktikant
33.   Kregar Antun, župnik
34.   Krestić Marko, sindik u Beloj Crkvi
35.   Krstić Života
36.   Krug, Franjo, potporučnik u Petrovaradinskoj pukovniji
37.   Kružić Franjo Al., k. u. k. agent u skladištu drva u Senju
38.   Kružić Josip, kapelan
39.   Krznarić Nikola, općinski učitelj
40.   Kurelac Ivan, poručnik knjigovođa pl.
41.   Kušenić Stjepan, kapetan
42.   von Keömley Ferdinand, k. natkontrolor u tridesetnici

Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Marica
Administrator
*
Postova: 7029



« Odgovor #9 : Siječanj 30, 2009, 12:20:40 »



  1.   barun von Lakos Johann, pukovnik
  2.   Biblioteka Ličke pukovnije
  3.   Lakner Juraj, konačar
  4.   Landl Georg, upravni poručnik u Križevačkoj pukovniji
  5.   Langh Andor., pukovnijski liječnik, doktor
  6.   Lašović Franjo, umirovljeni kapetan u Brodu
  7.   Latas Petar, zastavnik    .
  8.   Latković Toma, školski pomoćnik
  9.   Lazar Juraj, konačar
10.   Lehner Anton, niži liječnik
11.   Leidnitzgruber Jos., ratni kancelist u Petrovaradinu
12.   Lellutz Peter, općinski učitelj u Kudsieru
13.   Lepier Theodor, kapetan, gradonačelnik u Pančevu
14.   Lipavsky, fortifikacioni knjigovođa
15.   Lokmer Josip, općinski učitelj
16.   Lombarović Andr., k. u. k. gruntovničar u Brodskoj pukovniji
17.   Lopašić Lovro, zastavnik
18.   Lorenz Alois, trgovac u Beloj Crkvi
19.   Lovetto Franjo, kapetan u.Brodskoj pukovniji
20.   Lovrić Jos. pukovnijski postolar
21.   Lovrić Mat., k. u. k. učitelj u Slunju
22.   Luger Petar, školski pomoćnik
23.   Lukačić Matej, župnik u Oprisavicama, Slavonija
24.   Lužajić Simeon, grkonesjedinjeni paroh u Senju
25.   Ljuština Nikola, upravni stražmeštar
26.   von Loos Ferd., k. u. k. konačar u Mitrovici

Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Marica
Administrator
*
Postova: 7029



« Odgovor #10 : Siječanj 30, 2009, 12:23:34 »



  1.   Magdić Jos., k. u. k. učitelj
  2.   Magdić Matija, štabski pisar
  3.   Makar Nikola
  4.   Malakara Ilija, stražmeštar
  5.   Malić Pavao, umirovljeni upravni poručnik
  6.   Malle Bernard., slušač fIlozofije u Senju
  7.   Mandić Stjepan, stražmeštar
  8.   Mandrović Mih., trgovac u Novoj Gradiški
  9.   Manlicher Josip, upravni konačar
10.   Maradin Mihovil, župnik
11.   Maras Matija, poručnik
12.   Maras Petar, upravni praktikant
13.   Maravić Dimitrije, natporučnik
14.   Marčinko, upravni poručnik
15.   Margetić Simeon, k. u. k. potporučnik
16.   Maričić Alojzije, kapelan u Mitrovici
17.   Marijan Joh., nadučitelj u Orla tu i biskupijski svećenik
18.   Markešić von Kaisershuld Franz, trgovac u Naszodu
19.   Marković Mat., provo zdravstveni kancelist u Karlobagu
20.   Markulin Tomo, školski pomoćnik u Lasinji
21.   Maršić Mih., natporučnik, knjigovođa
22.   Marušić Lovro, upravni poručnik u Glini
23.   Masanec Johana, učiteljica za djevojčice
24.   Matijević Juraj, upravni stražmeštar
25.   Matković Šimun, školski poslužitelj u Senju
26.   Matz Bernhard, k. u. k. kapetan Brodske pukovnije
27.   Maurović Ivan
28.   Maxim Joh., učitelj trivijalne škole u Naszodu
29.   Mayer Franz, inženjerski pukovnik
30.   Mees Ant., k. u. k. vojni nabavni pekar
31.   Merla Stephan, njemački općinski učitelj u Nikincima
32.   Metikoš Ilija, učitelj pučke škole u Haitichu
33.   MihajlićJuraj, upravni poručnik
34.   Mihić Ivan, kapelan
35.   Mikašinović Teodor, stražmeštar u Križevačkoj pukovniji
36.   Mikojević Filip, nad učitelj
37.   Mikšić Nikola, gruntovničar
38.   Mikul Nikola, općinski učitelj u Rakovici
39.   Milaković Stanislav, školski pomoćnik
40.   Milanković Uroš, auditor i 1. magistratski savjetnik u Karlobagu
41.   Milčić Ferdinand K., kooperator u Gori
42.   Milisavčević Simon, građevni kapetan
43.   Milković Ivan, stipendist
44.   Milovanović Josip, gradski. pisar u Mitrovici
45.   Milutinović Juraj, konačar
46.   Minjanović Josip, općinski učitelj u Slavoniji
47.   Mlađenović Josip, učitelj u Gori.
48.   Mlinarić, kapetan pješadijske pukovnije nadvojvode Franje Karla
49.   Molnar Stjepan, k. u .. k. nad učitelj
50.   Moritz Joseph, k. u. k. učitelju Hatzegu
51.   Morosan Johann, školski pomoćnik u Naszodu
52.   Motz Bazilije, k. u. k. učitelju Lešu
53.   Mraković Stefan, školski pomoćnik u Kraljevčanima
54.   Mrkšić Mojzes, pomoćni učitelj
55.   Mrzljak Vincent, profesor teologije u Senju
56.   Mudrovčić Juraj, kapetan u Đurđevačkoj pukovniji
57.   Mudrovešić Leopold, kapetan
58.   Müller Johann, lovočuvar
59.   Mureta Juraj, župnik
60.   Mussbrucker Karl, konačar
61.   pl. Medin Luka, pukovnik u Glini
Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Marica
Administrator
*
Postova: 7029



« Odgovor #11 : Siječanj 30, 2009, 12:26:23 »


 

  1.   Napijalo Jovan, učiteljski pomoćnik u Vojniću
  2.   Narančić Stefan, umirovljeni natporučnik u Senju
  3.   Nasse Johann, k. u. k. ratni liječnik
  4.   Nedeljković Mihajlo, trgovac u Beloj Crkvi
  5.   Nikolić Nikola, trgovac u Novoj Gradiški
  6.   Nikolić Sava, kontumačni uredski pisar u Brodu
  7.   Novak Josip, župnik
  8.   von Nestro, general
  9.   Obajdin Toma, općinski učitelj
10.   Obranović Mihajlo, natporučnik
11.   Okrugić Albert, k. u. k. konačar u Mitrovici
12.   Oljan Ivan, konačar
13.   Omčikus Jovan, trgovac u Gospiću
14.   Oršanić Luka, kandidat za školskog činovnika
15.   Ožegović Nikola, k. u. k. učitelj u Varaždinskoj krajini

Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Marica
Administrator
*
Postova: 7029



« Odgovor #12 : Siječanj 30, 2009, 12:29:17 »



  1.   (P) Filipović Anton, gruntovničar
  2.   (P) Filipović Ivan, k. u. k. kadet u Naszodu
  3.   Pahek Matija, župnik
  4.   Paljanos Franjo, k. u. k. učitelj
  5.   Pantelić Petar, učenik u Mitrovici
  6.   Papp Franz, stražmeštar
  7.   Paul Alojzije, zastavnik
  8.   Paulić Jos. k. u. k. učitelj
  9.   Paulić Toma, školski pomoćnik
10.   Pavković, upravni praktikant
11.   Peić Ivan, učenik
12.   Perak Ignac, učenik
13.   Perak Matija, k. u. k. učitelj na trivijalnoj školi
14.   Perczy Franz, poručnik
15.   Perčević Nikola, zastavnik
16.   Perković Ivan, šumski nadzornik
17.   Pešut Antun, školski praktikant
18.   Petković, natporučnik knjigovođa u Petrinji
19.   Petrak Tomo, školski pomoćnik
20.   Petress Aleksije, natporučnik
21.   Petričević Ferdinand, upravni praktikant
22.   Petričić Danijel, upravni kaplar
23.   Petrović Jovan Sav., trgovački agent u Senju
24.   Petrović Lazar, k. u. k. tridesetničar u Klementu
25.   Petrovitz Joh, doktor, pukovnijski liječnik
26.   Pfiffer Karl, natporučnik auditor
27.   Pipinić Josip, slušač teologije u Senju
28.   Plavčić Nikola, učenik
29.   Plavšić, upravni časnik
30.   Pleš (u Frasa Plesh, op. pr.) Ana, djevojačka učiteljica u Senju
31.   Pleše Jeronim, kapelan
32.   Pleše Josip, ugostitelj u Delnicama
33.   Pobor Gabrijel, učitelj
34.   Pobor Pavao, dekan
35.   Poch Maxim., poručnik Križevačke pukovnije
36.   Podlavitzky Georg, gradski pisar u Petrovaradinu
37.   Pokorny Franjo, pukovnijski kapelnik
38.   Polovina Matija, poreznik za vino
39.   Popović Jovan, učenik
40.   Popović Konstantin, štabski pisar u Glini
41.   Popović Mojzes, gradski pisar i magistratski savjetnik u Brodu
42.   Pozder Andrija, natporučnik
43.   Poznanović Mih., učitelj pučke škole u Klasniću
44.   Pracajić, kapelan u Novigradu
45.   Prebeg Franjo, nadtridesetničar
46.   Predić Ivan, potporučnik
47.   Predović Ivan, župnik u Dragama
48.   Preiss Sebastian, poručnik knjigovođa
49.   Preveden Mih., nadučitelj na glavnoj školi u Pančevu
50.   Prica Jovan, protojerej
51.   Pukanić Mihovil, župnik
52.   Purkerth Maxirnilian, upravni natporučnik u Glini
53.   von Phillipsthal Philipp, Balić
54.   von Poglayen Anselm, k. u. k. potpukovnik
55.   Querfeld Friedr., zidarski majstor
56.   Quiker Johann, školski pomoćnik
Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Marica
Administrator
*
Postova: 7029



« Odgovor #13 : Siječanj 30, 2009, 12:32:20 »



  1.   pl. Rebracha Andrija, plemić, potpukovnik
  2.   pl. Rukavina, upravni kapetan u Petrinji
  3.   Radanović Petar, k. u. k. kadet
  4.   Radeš Matija, k. u. k. učitelj u Orlatu
  5.   Radić Gašpar, župnik
  6.   Radivojević Arsenije, upravni poručnik
  7.   Radočaj Franjo, k. u. k. učitelj u Vukmaniću
  8.   Radočaj Juraj, župnik
  9.   Radočaj, doktor, profesor
10.   Radonić David, umirovljeni viši majstor za mostove
11.   Radotić Dimitrije, grkonesjedinjeni paroh
12.   Radotić Nikola, k. u. k. učitelj u Otočcu
13.   Radovanović Konst., učenik
14.   Rađenović Petar, trgovac stokom
15.   Rajić Tadija, školski stipendist
16.   Ranilović Ilija, župnik
17.   Rašno Ilija, učenik
18.   Ratković Stanislav, k. u. k. nadučitelj u Gospiću
19.   Rebrović Petar, upravni praktikant
20.   Reisner Ivan, šumski nadzornik
21.   Relić Ilija, k. u. k. pomoćni učitelj
22.   Relković, umirovljeni kapetan
23.   Rendulić Toma, k. u. k. učitelj
24.   Repak Jos., školski pomoćnik u Glini
25.   Ronker Ant., slušač teologije u Senju
26.   Rosenau Ferdinad, urednik njemačkih -
zagrebačkih političkih novina (Agrarner politische deutsche Zeitung)
 
27.   Rozanić Ivan, župnik
28.   Rozić Juraj, kapelan
29.   Rubelly Ludvig, k. u. k. lučki kapetan u Senju
30.   Rusz Simeon, k. u. k. učitelj trivijalke u Prundu

Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
Marica
Administrator
*
Postova: 7029



« Odgovor #14 : Siječanj 30, 2009, 12:34:54 »



  1.   (S) Zubčić, župnik u Sv. Petru
  2.   pl. Sivkovich Elise, kapetanica
  3.   Sabljar Ant., kapetan
  4.   Salopek, školski pomoćnik u Slunju
  5.   Schager Nikola, zastavnik
  6.   Schallosh Johann, trgovački predstavnik
  7.   Scherb Karl, poručnik, bataljunski pobočnik
  8.   Schifter, poručnik
  9.   Schneberger, konačar u Petrinji
10.   Schneider Theresia, djevojačka učiteljica
11.   Scholheim, ratni komesar
12.   Schulmann Franz, kancelist u Beloj Crkvi
13.   Schutsa Georg, općinski učitelj u Ohabi
14.   Sekulić Georg, umirovljeni kapetan u Pančevu
15.   Sertić Jelena, djevojačka učiteljica
16.   Sertić Juraj, k. u. k. učitelj
17.   Simić Jovan, upravni poručnik
18.   Simonović Mihael, umirovljeni nadučitelj
19.   Simony Heinrich, k. u. k. kapetan
20.   Skacel, štabski auditor u Petrovaradinu
21.   Slamnig, kr. ugarski kontrolor za sol i tridesetninu
22.   Slavnić Marko, grkonesjedinjeni paroh
23.   Smičiklas Nikola, k. u. k. učitelj u Sošicama
24.   Smičiklas Tadija, posjednik
25.   Smoieser Georg, magistratski kancelist u Karlobagu
26.   Soić Ivan, slušač teologije u Senju
27.   Sokolić Antun, upravitelj župe
28.   Solarević Martin, stražmeštar
29.   Spudić Ivan, kandidat za školskog činovnika
30.   Srbić Martin, natporučnik u Križevačkoj pukovniji
31.   Stanić Petar, upravni poručnik
32.   Stanisavljević Filip, k. u. k. kapetan
33.   Starčević Šimun, gradski župnik u Karlobagu
34.   Steiner Josef, potporučnik
35.   Stitz Karl, k. u. k. nad učitelj u Beloj Crkvi
36.   Stoisavljević Mihajlo, kapetan Đurđevačke pukovnije
37.   Stojšić Stjepan, natporučnik
38.   Stoklin Maksimilijan,
39.   Streitberger Martin, urar
40.   Surduczky Stephan, potporučnik
41.   Svilanović Teodor, policijski pristav u Petrovaradinu
42.   Szinuel Jakob, k. u. k. učitelj u Zadru (? - Zagra)
43.   Šarić Luka, poručnik
44.   Šerogić Pavao, krajiški odvjetnik
45.   Šijanić Ant., k. u. k. učitelj na glavnoj školi u Novoj Gradiški
46.   Šimić Simeon, kandidat za školskog činovnika
47.   Škiljan Antun, župnik
48.   Škorić Milan, k. u. k. konačar u Mitrovici
49.   Šolaja Teodor, zastavnik
50.   Šoštarić Matija, k. u. k. niži učitelj u Beloj Crkvi
51.   Šoštarić Mihovil, upravni poručnik
52.   Štefula Andrija, upravni natporučnik
53.   Štimac Ivan, kapetan
54.   Šukunda Zaharija, k. u. k. učitelj u Vrginmostu
55.   Šutić Josip, školski pomoćnik
56.   von Schmidt, kapetan
57.   Žagar (u Frasa Sagar, op. pr.) August, slušač teologije u Senju

Evidentirano

Jedna ruka drugu pere
 Str: [1] 2
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP CRO-eu.com | Powered by SMF 1.1.19. © 2005, Simple Machines. All Rights Reserved. Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!